Artis Savickis
         Transporta Loģistikas vadītājs
         E-pasts: transports@ainima.lv
                    Tel:+371 20 20 60 20


Roberts Gazārovs
Tirdzniecības konsultans, auto servisa vadītājs
E-pasts: ainimapluss@gmail.com; info@ainima.lv
Tel:+371 293 77 311 


Evija Samsone
Grāmatvedība 
E-pasts: evijavaktivi@inbox.lv
Tel: +371 291 46 318DARBNĪCAS

Ainima pluss specializējas industriālā transporta remonta un apkalpošanas jomā.

Darbnīcas iekārtotas blakus uzņēmuma veikalam 300 m2 plašā telpā. Tai ir ierīkota remonta bedre 20 m garumākas ļauj veikt dažādas sarežģītības  darbus specializētajai tehnikai. 

Darbnīcās aktīvi strādā kompetenti meistari. 


TRANSPORTA PAKALPOJUMI

Mēs nodrošinām transporta pakalpojumus :

  • kravu pārvadājumiem ar treilera platformu līdz 36 tonnām
  • birstošu kravu pārvadājumus ar kravnesību līdz 27 tonnām. 


Adrese:

"Būdiņas", Svelberģis, Beļavas pag., Gulbenes nov., LV-4401 (Brīvības iela Gulbenē)


Rekvizīti:

SIA ''AINIMA PLUSS''

Reģ.Nr.44103057983

Banka: A/S Swedbank

Konts: LV54HABA0551033796173

Tel: +37129377311

E-pasts: info@ainima.lv

KONTAKTU FORMA

Mums ir svarīgs Tavs viedoklis - uzdod jautājumus, raksti ieteikumus zemāk esošajā ziņojumu formā un tuvākajā laikā ar Tevi sazināsies Ainima pluss pārstāvis. 


*

*

*

*

Uzņēmums  SIA ‘Ainma pluss’ ir dibināts  2010. gadā un šogad  aprit 7 gadi kopš darbības sākuma.  Šajā laikā uzņēmums ir attīstījies no  2 cilvēku personāla līdz  10  darbinieku kolektīvam – 2 no tiem strādā tirdzniecībā, 2 administrācijā un vadībā, 3 – remonta pakalpojumu nodrošināšanā un 3 kravas auto vadītājs. Ainima pluss pamatdarbība ir remonta pakalpojumu sniegšana fiziskām un juridiskām personām paralēli nodrošinot visa veida riepu, akumulatoru, disku un hidraulikas mazumtirdzniecību vienuviet. Lai nodrošinātu iepriekšminēto saimniecisko darbību, uzņēmums ir labiekārtojis 280 m2 lielu telpu darbnīcām, kā arī 200 m2 tirdzniecībai un preču noliktavai.

Firma dinamiski attīstās un cenšas piedāvāt pēc iespējas vairāk ar transportu saistītu preču un pakalpojumu. Klientiem tiek piedāvāts pilns riepu montāžas, balansēšanas un remonta pakalpojumu spektrs. Uzņēmums Ainima pluss ir viens no retajiem Vidzemē, kas nodrošina kvalitatīvu īpaši lielu riepu montāžu un balansēšanu ar jaunām, mūsdienīgām augsti tehnoloģiskām iekārtām, kas ļauj veikt pilnu darbu kompleksu saistībā ar riepām. Kvalificētais personāls nodrošina profesionālu apkalpošanas līmeni.  Mūsu mērķis ir sniegt kvalitatīvus auto remonta pakalpojumus par zemākām cenām, saglabājot pakalpojumu kvalitāti. Uzņēmuma darbinieki ir orientēti uz veiksmīgas sadarbības veidošanu ar klientiem, kuras pamatā ir klientu apmierinātība ar sniegtajiem pakalpojumiem.

Viens no papildus darbības veidiem ir birstošu kravu pārvadājumu veikšana ilggadējiem sadarbības partneriem. Ar mērķi nodrošināt partnera transporta pakalpojumu pieprasījumu, šogad Ainima pluss iegādājās otru kravas mašīnu ar pašizgāzēja piekabi.

Mēs lepojamies, ka 2013.gadā tika noslēgts Dīlera pārstāvniecības līgums ar Somu kompāniju Oy OFA attiecībā uz pārstāvniecību,zīmola attīstību Latvijas un Lietuvas tirgū, kas paredz premium klases tīkla ķēžu tirdzniecību iepriekšminētajos tirgos. Sadarbībā ar nozares līderiem  sniedz iespēju piedāvāt Jums optimālākos un izdevīgākos risinājumus efektīvam darbam mežā, celtniecības objektos un justies droši uz ceļa.  Pretslīdes ķēdes nodrošina maksimālu drošību un komfortu pārvietojoties jebkurā situācijā.

Ar mērķi diversificēt darbību un pārklātu ne sezonas mēnešus, pagājušā gada nogalē uzņēmums paplašināja savu  darbību, piedāvājot  klientiem rezerves daļas un aprīkojumu ne tikai automašīnām, bet arī kravas transportam un industriālajai tehnikai. Tādējādi  tiek nodrošināts pilns preču un pakalpojumu spektrs dažādām mērķa auditorijām. Ainima pluss ir mūsdienīgs uzņēmums, kas seko līdzi iespēju robežās pielāgojas aktuālajām tendencēm. 

Misija: būt uzticamam partnerim fizisko un juridisko personu segmentā, kas nodrošina pilnu ar transportu un tehniku saistītu preču, pakalpojumu spektru, ar ekonomiski izdevīgiem piedāvājumiem klientiem Vidzemes un Latgales  reģionā.

Vīzija: kļūt par novērtētāko klientu sadarbības partneri, kas dinamiski attīstās ar transportu saistītu preču tirdzniecības un pakalpojumu sniegšanas nozarē.

SIA Ainima serviss
Kontakti:
+371 29377311 (veikals)
+371 29377311 (serviss)
+371 20206020 (transporta pakalpojumi- pārvadājumi)
Gulbene

 .