REMONTA PAKALPOJUMU CENAS ( t.sk. PVN 21%)

  • Darba stundas cena / vieglajai automašīnai : € 32.00 
  • Darba stundas cena / kravas  transportam : € 45.00

SADARBĪBĀ AR  "Ainima pluss" :  BRAUC DROŠI - NEPĀRMAKSĀJOT!

"Ainima pluss" ir ilggadēja pieredze vieglo, kravas automašīnu un komerciālā transporta remonta un apkalpošanas jomā. Mūsu mērķis ir sniegt kvalitatīvus auto remonta pakalpojumus par konkurētspējīgām cenām, saglabājot pakalpojumu kvalitāti. Uzņēmuma darbinieki ir orientēti uz ilgtermiņa sadarbības veidošanu ar klientiem, kuras pamatā ir klientu apmierinātība ar sniegtajiem pakalpojumiem. Pastāvīgajiem klientiem un liela apjoma darbiem iespējamas atlaides!

Mūsu autoservisā Jūs vienmēr apkalpos zinoši un pieredzējuši speciālisti. Nepieciešamības gadījumā mēs strādājam ārpus darba laika, lai iekļautos jūsu vēlamajos termiņos.

Sadarbībā ar nozares lielākajiem pārstāvjiem Latvijā un Vācijā - rezerves daļu piegādi nodrošinām nākamajā darba dienā! Mēs uzstādīsim oriģinālas rezerves daļas par pazeminātām cenām


  • KONKURĒTSPĒJĪGAS CENAS

Uztici mums savu privāto vai komerciālo transportu un specializētās tehnikas remontu .  Samazinātas cenas oriģinālajām rezerves daļām!

  • LAIPNA APKALPOŠANA

Mēs vēlamies veidot ilgtermiņa sadarbību ar Tevi un augstu vērtējam Tavu uzticību. Remonta laikā, grupējoties par Tavu komfortu, nodrošinām uzgaidāmo telpu ar bezmaksas Wifi pieeju, kā arī stacionāro datoru. 

  • UZTICAMA KVALITĀTE

"Ainima pluss" kolektīvā apvienojušies kompetenti un pieredzes bagāti meistari, kuri veiks nepieciešamo remonta darbus, lai transporta līdzeklis būtu labā tehniskā kārtībā un Tu bez raizēm.  

IETAUPI - SAVLAICĪGI NOVĒRŠOT SĪKAS NEPILNĪBAS

Transportlīdzekļi labā tehniskā kārtībā ir ekonomiskāki un drošāki, tāpēc regulāri iesakām veikt automašīnas apkopi un izvairīties no nevēlamiem liela apjoma izdevumiem nākotnē.  

Ja esi ievērojis/-usi neparastas skaņas, signāl lampas uz borta datora u.c. pazīmes, kas liecina par nelabvēlīgām izmaiņām - griezies pie uzticamiem servisa pastāviem un savlaicīgi novērs nepilnības. 
0


 .