APRAKSTS

Uzņēmuma īpašumā ir trīs negabarīta treileri  ar kravnesību līdz 38 tonnām. Viens no jaunumiem ir smagsvara treileris ar kopējo platformas garumu 8,7 m. Šis treileris ideāli piemērots smagsvara tehnikas pārvadāšanai

Pārvadājumiem pieejams arī treileris ar izvelkamu platformu, kuras  pamata garums ir  7,90 metri un kopējais garumu 12,8m, kas ir lielisks risinājums gadījumos, kad jāpārvadā krava ar lielu kopējo garumu, piemēram, pacēlāji, liela izmēra lauksaimniecības agregāti,  u.c.

Standarta kravu pārvadājumiem uzņēmuma rīcībā ir pieejams arī treileris ar kopējo platformas garumu 7,4 m un kopējo krvanesību līdz 26 tonnām.

Garu kravu pārvadājumiem tiek izmantota arī 04. attēlā redzamā platforma  ar kopējo kravnesību 25 tonnas un kopējo platformas garumu 14 metri, kas tiek izmantota, piemēram, dēļu transportēšanai.

Beramu kravu transportēšanai ideāli piemērota 05. attēlā redzamā pašizgāzēj piekabe ar kopējo kravnesību 27 tonnas.

Ja Jums radusies nepieciešamība pēc kravu pārvadājumiem, sazinies ar mums aizpildot zemāk redzamo pieteikuma formu un Ainima Pluss speciālists palīdzēs rast Jums piemērotāko risinājumu. SIA "Ainima pluss" piedāvā visa veida tehnikas un kravu pārvadājumus ar kravnesību līdz 38 tonnām:

PIETEIKUMA VEIDLAPA

Ņemot vērā klientu vēlmes un ērtības, piedāvājam iespēju attālināti veikt pakalpojumu pieteikumu. Lai nodrošinātu kvalitatīvus pakalpojumus, lūdzam norādīt korektu un detalizētu informāciju. SIA "Ainima pluss" kravu pārvadājumu koordinators tuvākajā laikā ar Jums sazināsies. 0


 .